Balík Na poštu

Váš Balík Na poštu do hmotnosti 30 kg bude doručen na kteroukoliv z více než 2 700 pošt v České republice podle výběru adresáta nebo odesílatele. Ideální služba pro ty, kteří neví, zda budou doma, nebo na cestách.

Balík Do ruky

Adresátům bude balík o hmotnosti až 50 kg předán hezky z ruky do ruky i v těch nejodlehlejších místech naší republice již následující pracovní den po podání.

Balík Do balíkovny

Cenově nejdostupnější zásilka České pošty, kterou si můžete objednat ve Vašem oblíbeném e-shopu. Balík Do balíkovny si jednoduše vyzvednete na více jak 120 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. V rámci této služby Vám bude nabídnut rychlý výdej na přepážce a možnost uhradit dobírku platební kartou..

Balík Komplet

Balík Komplet je moderní předplacená balíková služba, která vám poskytne vše potřebné pro odeslání balíku.

Balík Nadrozměr

Balík Nadrozměr dokáže přepravit zásilky o hmotnosti až 850 kg. Je zajištěno doručení hezky od dveří ke dveřím zpravidla už druhý pracovní den po podání. Skvělý způsob, jak poslat zboží, které je tak těžké, že by ho na poštu ani z pošty nikdo neodnesl.

Cenný balík

Peníze, šeky nebo cenné dokumenty můžete bezpečně poslat jako Cenné psaní, ale co s cennostmi, které se do obálky nevejdou? Šperky, drahé kameny nebo třeba sběratelské předměty do 20 kg můžete poslat jako Cenný balík. Česká pošta za něj ručí až do výše 1 000 000 Kč.

EMS

Dokument nebo zboží, které dnes máte v rukou, může být nejpozději zítra ve 14 hodin u adresáta na druhém konci republiky. Využijte Express Mail Service (EMS) pro rychlou vnitrostátní přepravu balíků do 20 kg.

Doporučený balíček

Předměty, které kvůli větším rozměrům nelze poslat jako Doporučené psaní, spolehlivě Česká pošta doručí pomocí Doporučeného balíčku. Hodí se pro zásilky s nižší hodnotou a hmotností do 2 kg. Za zásilku Česká pošta odpovídá až do výše 880 Kč.

Obyčejný balík

Obyčejný balík určitě oceníte v momentě, kdy chcete ušetřit. Je cenově výhodný a umožňuje posílat zásilky až do 20 kg. Obyčejný balík podáte na každé poště bez nutnosti vyplňovat podací formulář.

Balík Expres

Balík Expres je nejrychlejší z nabídky balíků. Podejte ho ráno do 10 hodin a večer bude v cíli. Perfektní pro všechny, kdo posílají balíky o hmotnosti až 10 kg a mají naspěch. Funguje ve všech krajských městech, v Praze.